P51-3000-S-J-I12-5V datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    P51-3000-S-J-I12-5V
  • Описание
    SSI Technologies P51-3000-S-J-I12-5V Accuracy: ?±0.5% Operating Pressure: 3000 PSI Operating Temperature: -40?°C ~ 105?°C Output: 1 ~ 5V Package / Case: Stainless Steel Port Size: Male, 3/8" (9.525mm) UNF Pressure Type: Sealed Gauge Series: MediaSensor?„? Termination Style: Cable 1' Voltage - Supply: 8 V ~ 30 V